Kartal Alçıpancı

alçıpan,

Kartal Alçıpancı

Kartal Alçıpancı, İstanbul, Kartal’da En Hizli ve tecrübeli çalışkan Alçıpancı ustaları, ile birlikte Temel Dekor, size istediğiniz hizmeti kaliteli, güvenli ve uygun şekilde sunmaktadır.

Hizmet Alanlarımız :

Kartal Boya Badana, Boyacı Ustası, Temel Dekor olarak, hem işyerleriniz hem de eviniz için dekorasyon hizmeti sunmaktadır. Kısaca özetle; Alçıpancı, Alçıpan Ustası, duvar çıtası, hizmetleri başta gelmektedir.

Kartal’in Tüm Mahallerin’de 100’ü aşkın personelimizle evlerinizi, işyerlerinizi sizlerin fikirlerini göz önünde bulundurarak yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz.
Bu hizmeti sizlere sağlarken profesyonel usta ve personellerimiz ile kaliteli malzeme kullanmaktayız.
Hiçbir detay atlanmadan, maksimum hizmet sağlamaktayız.
Bu hizmetleri sağlarken personellerin eğitimi, konusu, bilgisi asla göz ardı edilmemelidir. Bunların yanı sıra sizlere en kaliteli malzeme ile yapılan projelerin sorunsuz yıllar boyunca ( doğal afet, bilerek zarar verme haricinde) huzur ile kullanacağınız alanlar bırakıyoruz. Böylece kaliteli malzeme, işçilik ve uygun fiyat garantisi ile sizleri mutlu etmekteyiz.

İşi Bilene Bırakın

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve referaslarımızla 20 yıllık serüvenimiz devam etmektedir.

Evinize ve iş yerinize modern çizgiler katmak için firmamız hizmetinizdedir.

Kartal’da her türlü alçıpan, Asma Tavan, işlerinizi en ince Detayile Uyguluyoruz Çünkü biliyoruz ki müşteri memnuniyetinin bize getirisi daha büyük olacaktır.

Tecrübemizle A’dan Z’ye Alçıpan, işlerinde Kusursuz Uygulama,